ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU

20 zł - za świecowanie
25 zł - za konchowanie

Naturalne zabiegi wzorowane na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi,  dają fantastyczne rezultaty oczyszczające  uszy i zatoki. 
Podczas spalania się świecy lub konchy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym. Powstaje ono w skutek tzw. efektu komina.  
Ciśnienie krążące dostarcza stężoną parę wzbogaconą ziołowymi substancjami do wnętrza ucha. W wyniku tego następuje m.in. oczyszczanie i stymulacja ciśnienia krwi. 
Podczas procesu spalania  świecy, do wnętrza ucha przenosi się łagodny, uspokajający prąd ciepła i olejków ziołowych.
Jest to  bardzo przyjemny i relaksacyjny zabieg z możliwością połączenia z rozluźniającym masażem twarzy.

REFLEKSOTERAPIA STÓP

45 min - 80 zł

Refleksologia stóp jest oddziaływaniem dłońmi na obecne na stopach zakończenia nerwowe, którym odpowiadają określone i ściśle przyporządkowane narządy wewnętrzne. Zróżnicowany w swoim nasileniu ucisk na punkty zwane refleksami stymuluje pracę organów. Refleksoterapia wprowadza organizm w stan głębokiego relaksu, tym samym poprawia w znacznym stopniu kondycję całego organizmu.

Korzyści: pomaga zlikwidować stres i napięcie nerwowe, które są przyczyną zachorowani i złego samopoczucia, pomaga przywrócić naturalną równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom, likwiduje ból, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu prowadzi do przypływu pozytywnej energii i sił witalnych.

Intensywność masażu: mocny, silnie odczuwany
Efekty masażu: wzmocnienie, witalizacja

Z oferty masaż można skorzystać zarówno w trakcie pobytu, jak i w każdą środę pomiędzy godziną 12.00 a 21.00.
Zapraszam)

Renia - 515 551 666

33_16295566976554552445176565302607n.jpg