2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019

UWAGA! Od stycznia 2019 poniedziałki oraz wtorki przeznaczamy na zajęcia dla społeczności naszej gminy. Organizatorów warsztatów prosimy zatem o uwzględnienie tego w swoich planach.

HARMONOGRAM:

LIPIEC
--------------------
19.07 - 21.07.2019 – Warsztat jogi – prowadząca Beata Gęsikowska - chętni do udziału w warsztatach z Beatą mogą się kontaktować z nią pod numerem: 604 160 824
----------------------------------------------------------------------------------------
22.07 - 28.07.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------------
SIERPIEŃ
--------------------
01.08 – 04.08.2019 – Grupa przebudzeniowa – prowadząca Kama Korytowska
--------------------------------------------------------------------------------------
09.08 - 10.08.2019 – Sierpniowy weekend z jogą – prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------------
15.08 – 18.08.2019 – Warsztat jogi - prowadzące: Małgorzata Piasecka i Dorota Klimek
(Otofitness) Osoby chcące wziąć udział w warsztacie mogą kontaktować się z prowadzącą pod numerem tel: 512 109 008
--------------------------------------------------------------------------------------
23.08 - 25.08.2019 - warsztat - wstępna rezerwacja
---------------------------------------------------------------------------------------
28.08 – 01.09.2019 – Warsztat jogi – prowadząca: Anna Borawska
----------------------------------------------------------------------------------------
WRZESIEŃ
--------------------
06.09 - 08.09.2019 – Warsztat rozwoju osobistego - prowadząca: Ilona B. Miles
--------------------------------------------------------------------------------------
10.09.2019 - GOSPODARSTWO NIECZYNNE - program prywatny
-------------------------------------------------------------------------------------
12.09 – 15.09.2019 – Weekend z jogą - prowadząca Karina Michałowska
--------------------------------------------------------------------------------------
20.09 – 22.09.2019 – Weekend z jogą – prowadząca: Beata Kaźmierczak
---------------------------------------------------------------------------------------
24.09.2019 - GOSPODARSTWO NIECZYNNE - program prywatny
--------------------------------------------------------------------------------------
27.09 – 29.09.2019 – Warsztat jogi - prowadzący Tomasz Kucharski - osoby chcące wziąć udział w warsztacie z Tomkiem mogą się kontaktować z prowadzącym pod numerem telefonu : 508 343 358
--------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! od października nastąpi zmiana cen za pobyt.

PAŹDZIERNIK
--------------------
01.10 - 06.10.2019 – Grupa przebudzeniowa – prowadząca Kama Korytowska
-----------------------------------------------------------------------------------
11.10 – 13.10.2019 – Qi Gong – Lecący Żuraw – organizator: Grażyna Sompolińska - Chętni do udziału w warsztatach mogą kontaktować się z organizatorką pod numerem tel: 608 387 040
-----------------------------------------------------------------------------------
18.10 – 20.10.2019 – Weekend z jogą - prowadzący: Michał Szczepanik
-----------------------------------------------------------------------------------
OD 21.10.10.2019 DO 07.11.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------
LISTOPAD
----------------------
08.11 – 11.11.2019 – Długi weekend z Anną Borawską
-----------------------------------------------------------------------------------
14.11 - 17.11.2019 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------
22.11 - 24.11.2019 – Weekend z jogą - prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------
GRUDZIEŃ
--------------------
29.11 - 01.12.2019 – Mikołajkowa joga - prowadząca: Ewa Szymoniak
----------------------------------------------------------------------------------
06.12 - 08.12.2019 – Warsztat rozwoju osobistego - prowadząca: Ilona B. Miles
----------------------------------------------------------------------------------
13.12 - 15.12.2019 – Zdrowy kręgosłup Agnieszka Kulig
----------------------------------------------------------------------------------
20.12 – 27.12.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
-------------------------------------------------------------------------------------
SYLWESTER 2019/2020 – 28.12.2019 – 01.01.2020 Sylwestrowa joga z Anną Borawską

2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020

HARMONOGRAM:

STYCZEŃ
---------------------
03.01 – 06.01.2020 – Joga na Nowy Rok - Warsztat – prowadzący: Michał Szczepanik
----------------------------------------------------------------------------------------
10.01 – 12.01.2020 – Warsztat jogi – prowadzące: Marta i Katarzyna Bluszcz
----------------------------------------------------------------------------------------
17.01 – 19.01.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Marlena Olejnik
----------------------------------------------------------------------------------------
24.01 – 26.01.2020 – Warsztat QI QONG – organizator Grażyna Sompolińska
----------------------------------------------------------------------------------------
LUTY
--------------------
31.01 – 02.02.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Ewa Szymoniak
----------------------------------------------------------------------------------------
07.02 – 09.02.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------------
14.02 – 16.02.2020 – Rezerwacja - Kamilla Sierocka
----------------------------------------------------------------------------------------
21.02 – 23.02.2020 – Rezerwacja - Tomek Kucharski
----------------------------------------------------------------------------------------
MARZEC
---------------------
28.02 – 01.03.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
06.03 – 08.03.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Isia Te
---------------------------------------------------------------------------------------
13.03 - 15.03.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
---------------------------------------------------------------------------------------
20.03 - 22.03.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Zbyszek Majer
---------------------------------------------------------------------------------------
26.03 – 29.03.2019 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------------
KWIECIEŃ
--------------------
03.04 – 05.04.2020 – Zdrowy kręgosłup – prowadząca : Agnieszka Kulig
---------------------------------------------------------------------------------------
06.04 – 16.04.2020 – NIECZYNNE PRZERWA WIELKANOCNA
---------------------------------------------------------------------------------------
17.04 – 19.04.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Ewa Szymoniak
---------------------------------------------------------------------------------------
21.04 – 26.04.2019 – Warsztat rozwojowy – Grupa przebudzeniowa – prowadząca: Kama Korytowska
---------------------------------------------------------------------------------------
MAJ
-------------------
01.05 – 03.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Beata Gęsikowska
---------------------------------------------------------------------------------------
08.05 – 10.05.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
15.05 – 17.05.2020 – Warsztat jogi – Jakub Szymoniak
---------------------------------------------------------------------------------------
22.05 – 24.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Małgosia Piasecka - www.otifitness.pl
---------------------------------------------------------------------------------------
29.05 – 31.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Karina Michałowska
---------------------------------------------------------------------------------------
CZERWIEC
---------------------
04.06 – 07.06.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
----------------------------------------------------------------------------------------
11.06 (Boże Ciało)12.06 – 14.06.2020 – Warsztat jogi – Isia Te
----------------------------------------------------------------------------------------
19.06 – 21.06.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Michał Szczepanik
----------------------------------------------------------------------------------------
26.06 – 28.06.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Małgosia Tomczyk
----------------------------------------------------------------------------------------
LIPIEC
--------------------
03.07 – 05.07.2020 – Rezerwacja – prowadząca - Ania Borawska
----------------------------------------------------------------------------------------
10.07 – 21.07.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Zbyszek Majer
---------------------------------------------------------------------------------------
17.07 – 19.07.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Beata Gęsikowska
----------------------------------------------------------------------------------------
24.07 – 26.07.2020 – Warsztat jogi – prowadzące: Marta i Katarzyna Bluszcz
----------------------------------------------------------------------------------------
SIERPIEŃ
--------------------
31.07 – 02.08.2020 – Warsztat QI QONG - organizator: Grażyna Sompolińska
----------------------------------------------------------------------------------------
03.08 – 13.08.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------------
14.08 – 16.08.2020 – Warsztat jogi - prowadząca Ola Kowalska
----------------------------------------------------------------------------------------
21.08 – 23.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Małgosia Piasecka- www.otifitness.pl
----------------------------------------------------------------------------------------
28.08 – 30.08.2020 – Wstępna rezerwacja - Ania Borawska
---------------------------
WRZESIEŃ
--------------------
04.09 – 06.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Kasia Barcicka
---------------------------------------------------------------------------------------
10.09 – 13.09.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------------
18.09 – 20.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Karina Michałowska
---------------------------------------------------------------------------------------
25.09 – 27.09.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
PAŹDZIERNIK
--------------------
30.09. – 04.10.2020 – Warsztat rozwojowy – Grupa przebudzeniowa – prowadząca: Kama Korytowska
--------------------------------------------------------------------------------------
08.10 – 11.10.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
--------------------------------------------------------------------------------------
16.10 – 18.10.2020 – Warsztat QI QONG – organizator: Grażyna Sompolińska
--------------------------------------------------------------------------------------
23.10 – 25.10.2019 – Warsztat jogi – prowadząca: Michał Szczepanik
--------------------------------------------------------------------------------------
LISTOPAD
--------------------
26.10 – 05.11.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
--------------------------------------------------------------------------------------
06.11 – 08.11.2020 – Rezerwacja – prowadząca – Ania Borawska
--------------------------------------------------------------------------------------
13.11 – 15.11.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Kasia Barcicka
--------------------------------------------------------------------------------------
20.11 – 22.11.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Isia Te
--------------------------------------------------------------------------------------
27.11 – 29.11.2020 – Warsztat jogi – Jakub Szymoniak
--------------------------------------------------------------------------------------
GRUDZIEŃ
---------------------------
04.12 – 06.12.2020 – Mikołajkowy warsztat jogi – prowadząca: Ewa Szymoniak
--------------------------------------------------------------------------------------
11.12 – 13.12.2020 – Zdrowy kręgosłup – prowadząca: Agnieszka Kulig
--------------------------------------------------------------------------------------
18.12 – 20.12.2020 – Wstępna rezerwacja - warsztat jogi
--------------------------------------------------------------------------------------
21.12 – 27.12.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
--------------------------------------------------------------------------------------
SYLWESTER 2020/2021 – Rezerwacja

2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021

2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019 2019

UWAGA! Od stycznia 2019 poniedziałki oraz wtorki przeznaczamy na zajęcia dla społeczności naszej gminy. Organizatorów warsztatów prosimy zatem o uwzględnienie tego w swoich planach.

HARMONOGRAM:

LIPIEC
--------------------
19.07 - 21.07.2019 – Warsztat jogi – prowadząca Beata Gęsikowska - chętni do udziału w warsztatach z Beatą mogą się kontaktować z nią pod numerem: 604 160 824
----------------------------------------------------------------------------------------
22.07 - 28.07.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------------
SIERPIEŃ
--------------------
01.08 – 04.08.2019 – Grupa przebudzeniowa – prowadząca Kama Korytowska
--------------------------------------------------------------------------------------
09.08 - 10.08.2019 – Sierpniowy weekend z jogą – prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------------
15.08 – 18.08.2019 – Warsztat jogi - prowadzące: Małgorzata Piasecka i Dorota Klimek
(Otofitness) Osoby chcące wziąć udział w warsztacie mogą kontaktować się z prowadzącą pod numerem tel: 512 109 008
--------------------------------------------------------------------------------------
23.08 - 25.08.2019 - warsztat - wstępna rezerwacja
---------------------------------------------------------------------------------------
28.08 – 01.09.2019 – Warsztat jogi – prowadząca: Anna Borawska
----------------------------------------------------------------------------------------
WRZESIEŃ
--------------------
06.09 - 08.09.2019 – Warsztat rozwoju osobistego - prowadząca: Ilona B. Miles
--------------------------------------------------------------------------------------
10.09.2019 - GOSPODARSTWO NIECZYNNE - program prywatny
-------------------------------------------------------------------------------------
12.09 – 15.09.2019 – Weekend z jogą - prowadząca Karina Michałowska
--------------------------------------------------------------------------------------
20.09 – 22.09.2019 – Weekend z jogą – prowadząca: Beata Kaźmierczak
---------------------------------------------------------------------------------------
24.09.2019 - GOSPODARSTWO NIECZYNNE - program prywatny
--------------------------------------------------------------------------------------
27.09 – 29.09.2019 – Warsztat jogi - prowadzący Tomasz Kucharski - osoby chcące wziąć udział w warsztacie z Tomkiem mogą się kontaktować z prowadzącym pod numerem telefonu : 508 343 358
--------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! od października nastąpi zmiana cen za pobyt.

PAŹDZIERNIK
--------------------
01.10 - 06.10.2019 – Grupa przebudzeniowa – prowadząca Kama Korytowska
-----------------------------------------------------------------------------------
11.10 – 13.10.2019 – Qi Gong – Lecący Żuraw – organizator: Grażyna Sompolińska - Chętni do udziału w warsztatach mogą kontaktować się z organizatorką pod numerem tel: 608 387 040
-----------------------------------------------------------------------------------
18.10 – 20.10.2019 – Weekend z jogą - prowadzący: Michał Szczepanik
-----------------------------------------------------------------------------------
OD 21.10.10.2019 DO 07.11.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------
LISTOPAD
----------------------
08.11 – 11.11.2019 – Długi weekend z Anną Borawską
-----------------------------------------------------------------------------------
14.11 - 17.11.2019 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------
22.11 - 24.11.2019 – Weekend z jogą - prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------
GRUDZIEŃ
--------------------
29.11 - 01.12.2019 – Mikołajkowa joga - prowadząca: Ewa Szymoniak
----------------------------------------------------------------------------------
06.12 - 08.12.2019 – Warsztat rozwoju osobistego - prowadząca: Ilona B. Miles
----------------------------------------------------------------------------------
13.12 - 15.12.2019 – Zdrowy kręgosłup Agnieszka Kulig
----------------------------------------------------------------------------------
20.12 – 27.12.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
-------------------------------------------------------------------------------------
SYLWESTER 2019/2020 – 28.12.2019 – 01.01.2020 Sylwestrowa joga z Anną Borawską

2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020

HARMONOGRAM:

STYCZEŃ
---------------------
03.01 – 06.01.2020 – Joga na Nowy Rok - Warsztat – prowadzący: Michał Szczepanik
----------------------------------------------------------------------------------------
10.01 – 12.01.2020 – Warsztat jogi – prowadzące: Marta i Katarzyna Bluszcz
----------------------------------------------------------------------------------------
17.01 – 19.01.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Marlena Olejnik
----------------------------------------------------------------------------------------
24.01 – 26.01.2020 – Warsztat QI QONG – organizator Grażyna Sompolińska
----------------------------------------------------------------------------------------
LUTY
--------------------
31.01 – 02.02.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Ewa Szymoniak
----------------------------------------------------------------------------------------
07.02 – 09.02.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Kasia Barcicka
----------------------------------------------------------------------------------------
14.02 – 16.02.2020 – Rezerwacja - Kamilla Sierocka
----------------------------------------------------------------------------------------
21.02 – 23.02.2020 – Rezerwacja - Tomek Kucharski
----------------------------------------------------------------------------------------
MARZEC
---------------------
28.02 – 01.03.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
06.03 – 08.03.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Isia Te
---------------------------------------------------------------------------------------
13.03 - 15.03.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
---------------------------------------------------------------------------------------
20.03 - 22.03.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Zbyszek Majer
---------------------------------------------------------------------------------------
26.03 – 29.03.2019 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------------
KWIECIEŃ
--------------------
03.04 – 05.04.2020 – Zdrowy kręgosłup – prowadząca : Agnieszka Kulig
---------------------------------------------------------------------------------------
06.04 – 16.04.2020 – NIECZYNNE PRZERWA WIELKANOCNA
---------------------------------------------------------------------------------------
17.04 – 19.04.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Ewa Szymoniak
---------------------------------------------------------------------------------------
21.04 – 26.04.2019 – Warsztat rozwojowy – Grupa przebudzeniowa – prowadząca: Kama Korytowska
---------------------------------------------------------------------------------------
MAJ
-------------------
01.05 – 03.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Beata Gęsikowska
---------------------------------------------------------------------------------------
08.05 – 10.05.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
15.05 – 17.05.2020 – Warsztat jogi – Jakub Szymoniak
---------------------------------------------------------------------------------------
22.05 – 24.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Małgosia Piasecka - www.otifitness.pl
---------------------------------------------------------------------------------------
29.05 – 31.05.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Karina Michałowska
---------------------------------------------------------------------------------------
CZERWIEC
---------------------
04.06 – 07.06.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
----------------------------------------------------------------------------------------
11.06 (Boże Ciało)12.06 – 14.06.2020 – Warsztat jogi – Isia Te
----------------------------------------------------------------------------------------
19.06 – 21.06.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Michał Szczepanik
----------------------------------------------------------------------------------------
26.06 – 28.06.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Małgosia Tomczyk
----------------------------------------------------------------------------------------
LIPIEC
--------------------
03.07 – 05.07.2020 – Rezerwacja – prowadząca - Ania Borawska
----------------------------------------------------------------------------------------
10.07 – 21.07.2020 – Warsztat jogi – prowadzący: Zbyszek Majer
---------------------------------------------------------------------------------------
17.07 – 19.07.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Beata Gęsikowska
----------------------------------------------------------------------------------------
24.07 – 26.07.2020 – Warsztat jogi – prowadzące: Marta i Katarzyna Bluszcz
----------------------------------------------------------------------------------------
SIERPIEŃ
--------------------
31.07 – 02.08.2020 – Warsztat QI QONG - organizator: Grażyna Sompolińska
----------------------------------------------------------------------------------------
03.08 – 13.08.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
----------------------------------------------------------------------------------------
14.08 – 16.08.2020 – Warsztat jogi - prowadząca Ola Kowalska
----------------------------------------------------------------------------------------
21.08 – 23.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Małgosia Piasecka- www.otifitness.pl
----------------------------------------------------------------------------------------
28.08 – 30.08.2020 – Wstępna rezerwacja - Ania Borawska
---------------------------
WRZESIEŃ
--------------------
04.09 – 06.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Kasia Barcicka
---------------------------------------------------------------------------------------
10.09 – 13.09.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
---------------------------------------------------------------------------------------
18.09 – 20.09.2020 – Warsztat jogi – prowadząca : Karina Michałowska
---------------------------------------------------------------------------------------
25.09 – 27.09.2020 – Warsztat jogi - prowadzący: Leszek Karczewski
---------------------------------------------------------------------------------------
PAŹDZIERNIK
--------------------
30.09. – 04.10.2020 – Warsztat rozwojowy – Grupa przebudzeniowa – prowadząca: Kama Korytowska
--------------------------------------------------------------------------------------
08.10 – 11.10.2020 – Rezerwacja dla szkoły Kasi Jaguszewskiej
--------------------------------------------------------------------------------------
16.10 – 18.10.2020 – Warsztat QI QONG – organizator: Grażyna Sompolińska
--------------------------------------------------------------------------------------
23.10 – 25.10.2019 – Warsztat jogi – prowadząca: Michał Szczepanik
--------------------------------------------------------------------------------------
LISTOPAD
--------------------
26.10 – 05.11.2020 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
--------------------------------------------------------------------------------------
06.11 – 08.11.2020 – Rezerwacja – prowadząca – Ania Borawska
--------------------------------------------------------------------------------------
13.11 – 15.11.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Kasia Barcicka
--------------------------------------------------------------------------------------
20.11 – 22.11.2020 – Warsztat jogi – prowadząca: Isia Te
--------------------------------------------------------------------------------------
27.11 – 29.11.2020 – Warsztat jogi – Jakub Szymoniak
--------------------------------------------------------------------------------------
GRUDZIEŃ
---------------------------
04.12 – 06.12.2020 – Mikołajkowy warsztat jogi – prowadząca: Ewa Szymoniak
--------------------------------------------------------------------------------------
11.12 – 13.12.2020 – Zdrowy kręgosłup – prowadząca: Agnieszka Kulig
--------------------------------------------------------------------------------------
18.12 – 20.12.2020 – Wstępna rezerwacja - warsztat jogi
--------------------------------------------------------------------------------------
21.12 – 27.12.2019 – GOSPODARSTWO NIECZYNNE
--------------------------------------------------------------------------------------
SYLWESTER 2020/2021 – Rezerwacja

2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021